درباره ما

 

گروه تولیدی صنعتی مولود

تولیدی صنعتی مولود به عنوان تولید کننده محصولات سیسمونی و اسباب بازی کودک در ایران همواره تلاش خود را مبنی بر تحقق بخشیدن به هدف والای تولید کالای با کیفیت و متناسب با شأن و جایگاه ایران و ایرانی به کار گرفته است . کسب رتبه اول کیفیت در میان تولید کنندگان داخلی ، اشتیاق و مسئولیت های ما را در زمینه استمرار کیفیت و تنوع محصولات تولیدی روز افزون می نماید.

نوآوری‌، کار آفرینی و تعهد به درستکاری در همه قسمت های سازمان به عنوان اولین و مهمترین اصل از اصول کار در باور مدیران و کارکنان نهادینه شده است. بر همین اساس ارزیابی مداوم و مستمر فرایند تولید از مرحله انتخاب تامین کننده و نوع مواد اولیه تا مرحله فروش و تحویل کالا به مشتری موجبات حفظ و بهبود جایگاه برند مولود در بازار گردیده است.

 

اعتماد شما، سرمایه ما

 

واحد تحقیق و توسعه نقش بسزایی در پیشبرد اهداف شرکت داشته و علاوه بر تلاش برای تولید محصولات جدید متناسب با نیاز مصرف کنندگان با ارائه راهکارها و تولید کالاهایی که سبب افزایش ارزش افزوده مصرف کنندگان که شرکای تجاری و اصلی ما می باشند می گردد.

با توجه به توسعه تجارت و افزایش رقابت در سطح بین المللی تولیدی صنعتی مولود با رویکرد توسعه صادرات و کمک به صادرات غیر نفتی کشور در سالهای اخیر توانسته محصولات خود را در بازارهای خارجی معرفی و بفروش برساند .

 

دارای گواهینامه استاندارد

 

 

فروشگاه رسمی محصولات تولیدی مولود

برای خرید محصولات تولیدی صنعی مولود و برخورداری از تخفیفات ویژه وارد سایت شوید.

وارد شوید